BIJELJINA - Komemorativni skup u Potočarima, koji su obezbjeđivali pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, protekao je danas mirno i bezbjedno, potvrdila je Srni portparol Centra javne bezbjednosti /CJB/ Bijeljina Aleksandra Simojlović.
Ona je dodala da je, u saradnji sa drugim bezbjednosnim agencijama, obezbijeđena potpuna sigurnost političkih ličnosti iz BiH i inostranstva, kao i drugih zvaničnika.
Simojlovićeva je naglasila da je, iako je na magistralnim i regionalnim putevima podrinjske regije saobraćaj bio frekventan, obezbijeđeno njegovo normalno i nesmetano odvijanje.
Ona je dodala da su bezbjednom održavanju skupa, koji je završen u 14.30 časova, značajan doprinos dali i sami učesnici, kao i građani Podrinja.