KNIN - Vijence na spomenik "Oluja '95" na Trgu Ante Starčevića u Kninu, povodom 20. godišnjice vojno-političke operacije, položili su i predsjedavajući Predsjedništva BiH Dragan Čović i izaslanstvo Udruženja "Majke Srebrenice".
Hrvatska predsjednica i vrhovni vojni komandant Kolinda Grabar-Kitarović takođe je položila vijenac.
Pri dolasku na Trg A. Starčevića, na spomenik "Oluja '95", predsjednicu Hrvatske Kolindu Grabar-Kitarović dočekao je buran pljesak mnoštva okupljenih.
Okupljeni kod spomenika burnim pljeskom dočekali su i generala Antu Gotovinu.
Za postrojavanje blizu Trga A. Starčevića, došla je jedinica sa zastavom na kojoj je pisalo 9. bojna HOS-a "Rafael Vitez Boban".
Vijenac na spomenik "Oluja '95" prije podne položili su predsjednik Vlade Hrvatske Zoran Milanović i predsjednik Sabora Josip Leko.