BANJALUKA - U Banjaluci je počeo sastanak predsjednika Narodne skupštine Republike Srpske Nedeljka Čubrilovića sa predsjednikom Narodne skupštine Srbije Ivicom Dačićem.
Uoči sastanka Čubrilović i Dačić su obišli skupštinsku salu za sjednice.
Sastanak se održava u prostorijama Narodne skupštine, nakon čega će biti objavljeno saopštenje.
Dačić je dio delegacije Srbije koja boravi u Banjaluci, a predvodi je predsjednik te zemlje Aleksandar Vučić.