BANJALUKA - Željki Cvijanović, predsjednici Republike Srpske, dodijeljen je Zlatni grb grada Laktaši.
Ona je istakla da su Laktaši perspektivan grad koji se razvija uz pomoć institucija Republike Srpske i čestitala je dobijanje statusa grada, što će, kako je rekla, otvoriti nove perspektive.
Predsjednica RS čestitala je Dan grada rukovodstvu i svim građanima.
"Rukovodstvu i svim građanima Laktaša čestitam Dan grada, sa željom da i u narednom periodu nastavite da se krećete sigurnim putem razvoja i prosperiteta", napisala je na svom Instagram profilu.