BiH

Davor Šešić nakon isključenja iz Glavnog odbora: Ostajem u SDS-u

Davor Šešić nakon isključenja iz Glavnog odbora: Ostajem u SDS-u
Foto: Arhiva | Davor Šešić nakon isključenja iz Glavnog odbora: Ostajem u SDS-u

BANJALUKA - Davor Šešić više nije član Glavnog odbora SDS-a, ali nije isključen iz stranke, rekao je za "Nezavisne" Zoran Latinović, generalni sekretar ove političke partije.

Kako je istakao, Mirko Šarović, predsjednik SDS-a je opozvao odluku kojom je Šešić ranije bio član Glavnog odbora stranke, i to zbog posljednjih negativnih nastupa prema ovoj političkoj partiji u medijima.

Podsjećamo, Šešić je već nekoliko puta javno kritikovao rukovodstvo SDS-a.

Šešić je za "Nezavisne" rekao da je očekivao isključenje iz Glavnog odbora SDS-a.

"Razlozi što sam isključen iz Glavnog odbora stranke su pretpostavljam javno iznesene kritike, odnosno kakvo je u stanje u stranci, i to sve dobronamjerno oko izbora u oktobru ove. Iako sam isključen iz Glavnog odbora ostajem u SDS-u", kazao je Šešić.

Najčitanije