BiH

Dodik: Nema potrebe za nesuglasicama SNSD-a i SDS-a

Dodik: Nema potrebe za nesuglasicama SNSD-a i SDS-a
Dodik: Nema potrebe za nesuglasicama SNSD-a i SDS-a
Srna

PELAGIĆEVO - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da nema potrebe za nesuglasicama SNSD-a i SDS-a, a pogotovo ne na nivou BiH.

"Treba da zaustave bilo kakve različite poglede i da jasno dogovore stavove koji dolaze iz jedinstvene Republike Srpske", rekao je Dodik, koji je i lider SNSD-a, danas u Pelagićevu.

On je dodao da je do nesuglasica, najvjerovatnije, došlo "u žaru parlamentarne borbe".

Prijedlog zakona o sukobu interesa u institucijama vlasti BiH, koji je u parlamentarnu proceduru uputila Interresorna radna grupa, izazvao je tokom poslaničke rasprave na jučerašnjoj sjednici Predstavničkog doma parlamenta BiH oštro neslaganje i međusobne optužbe poslanika SNSD-a i SDS-a.

Najčitanije