BiH

Dodik: Radojičić član Predsjedništva SNSD-a

Dodik: Radojičić član Predsjedništva SNSD-a
Dodik: Radojičić član Predsjedništva SNSD-a
N.N.

BANJALUKA - Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da je Igor Radojičić član Predsjedništva stranke, predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka i poslanik ove stranke u Narodnoj skupštini Republike Srpske.

"Ne vidim razloga za traganje za bilo čim drugim, nego je potrebna afirmacija njegovih obaveza i funkcija koje ima u SNSD-u", rekao je Dodik novinarima, odgovarajući na pitanje zbog čega Radojičić nije izabran za potpredsjednika SNSD-a.

On je istakao da funkcija predsjednika Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka traži mnogo operativnog rada u pripremama za lokalne izbore koji su zakazani za narednu godinu.

Najčitanije