BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik ocijenio je u razgovoru sa ambasadorom Srbije u BiH Stanimirom Vukićevićem da je jednostrani zahtjev lidera SDA Bakira Izetbegovića za reviziju presude po tužbi BiH protiv Srbije usmjeren protiv svih Srba, ma gdje se oni nalazili.
Dodik je tokom današnjeg susreta u Banjaluci ponovio da ostaje privržen Dejtonskom mirovnom sporazumu.
Sagovornici su istakli da su odnosi Srpske i Srbije na izuzetnom nivou, te razmijenili mišljenja o ostalim aktuelnim pitanjima u Republici Srpskoj i BiH, saopšteno je iz kabineta predsjednika Republike.
Sastanku je prisustvovao i generalni konzul Srbije u Banjaluci Vladimir Nikolić.