BiH

Dodik: SDS ponovo pokazao podaništvo prema bošnjačkoj politici

Dodik: SDS ponovo pokazao podaništvo prema bošnjačkoj politici
Dodik: SDS ponovo pokazao podaništvo prema bošnjačkoj politici
N.N.

BANJALUKA - Nemoguće je postići bilo kakvo jedinstvo, ako na jučerašnjoj sjednici Narodne skupštine nije bilo moguće postići dogovor u interesu Republike Srpske, rekao je za RTRS predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.

U SDS-u su ponovo pokazali podaništvo i snishodljivost prema bošnjačkoj politici na čelu sa SDA, dodaje, a ta politika nije u interesu srpskog naroda.

Cilj je bio da se postigne dogovor o ključnim pitanjima od važnosti za Srpsku i da se insistira da ta pitanja budu riješena, kaže predsjednik Srpske, a ukoliko ona ne budu na dnevnom redu da se tada ne učestvuje u radu zajedničkih organa.

(RTRS)

Najčitanije