BiH

Dodik: Saradnja sa SDS-om greška

Dodik: Saradnja sa SDS-om greška
Dodik: Saradnja sa SDS-om greška
Srna

BANJALUKA - Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da je, koalicionim dogovorom, funkcija direktora "Elektrodistribucije Pale" pripala kadru DNS-a.

"Zbog toga bi trebalo da bude izvršeno imenovanje", rekao je novinarima Dodik.

On je istakao da u Istočnom Sarajevu nije potrebna saradnja o ovom pitanju SNSD-a sa SDS-om.

"Saradnja sa SDS-om je greška. Naša partijska disciplina se mora poštovati", dodao je Dodik.

Najčitanije