BANJALUKA –Milorad Dodik, predsjednik RS i Dragan Čović, član Predsjedništva BiH su nakon sastanka u Palati Republike iskoristili lijepo vrijeme da prošetaju gradom.
Od Palate predsjednika do Hotela Palas gdje su svratili na kafu, zaustavljali su ih građani, rukovali se sa njima, pravili selfije i razgovarali.
Pogledajte fotogaleriju!