BANJA LUKA - Predsjednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik i ambasador Srbije u BiH Grujica Spasović zajednički su konstatovali da je saradnja RS i Srbije, u okviru Sporazuma o specijalnim paralalenim odnosima, veoma dobra, saopšteno je iz Kabineta predsjednika RS.
Dodik i Spasović su izrazili uvjerenje da će u narednom periodu biti uspešno nastavljena ta saradnja kroz realizaciju započetih projekata i planova.
Predsjednik Dodik danas je primio u oproštajnu posjetu ambasadora Spasovića, kome se zahvalio na saradnji tokom obavljanja ambasadorske funkcije u BiH i poželio mu puno uspjeha na ličnom i profesionalnom planu.
Dodik i Spasović su razmijenili mišljenja o svim otvorenim pitanjima u Republici Srpskoj i BiH.