BANJALUKA – Milorad Dodik, predsjednik RS nije bolestan, već je uzeo nekoliko dana odmora, rečeno nam je u Palati predsjednika RS.
Nekoliko portala je tokom dana objavilo vijest da je Dodik bolestan zbog naglih promjena temperature i upotrebe klima uređaja.
"To su najobičnije besmislice. Predsjednik se odlično osjeća i uzeo je nekoliko dana da se odmori i nakon toga se vraća svojim normalnim aktivnostima. Ne znamo odakle su došle te informacije, ali uvjeravamo javnost da one nisu tačne", navode u Palati.
Kako su prenijeli neki portali, Dodik je navodno na bolovanju zbog upale pluća.
Vezane vijesti