MOSKVA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik stigao je u Rusiju, odnosno u Moskvu.
"Stigao sam u Moskvu. Svaki moj boravak ovdje počinjem posjetom spomeniku Neznanom junaku kako bih odao poštu 28 miliona stradalih Rusa u Drugom svjetskom ratu", naveo je Dodik u objavi na društvenoj mreži Iks i dodao:
"Ovdje ću biti ponovo 9. maja na poziv predsjednika Ruske Federacije Vladimira Putina na obilježavanju 80. godišnjice pobjede nad fašizmom."
➡️ Стигао сам у Москву. Сваки мој боравак овдjе почињем посјетом споменику Незнаном јунаку како бих одао пошту 28 милиона страдалих Руса у Другом свјетском рату. ➡️ Овдjе ћу бити поново 9. маја на позив предсједника Руске Федерације Владимира Путина на обиљежавању 80. гoдишњице… pic.twitter.com/CMd5jqYda8
— Милорад Додик (@MiloradDodik) March 31, 2025