BANjALUKA - Predsjednik Republike Srpske /RS/ Milorad Dodik primiće sutra u Banjaluci u odvojenom posjetama mađarskog i ruskog ambasadora u BiH Lasla Tota i Aleksandra Bocan Harčenka.
U saopštenju iz Kabineta predsjednika Republike navodi se da je sastanak sa mađarskim diplomatom zakazan za 10.00 časova, a sa ambasadorom Rusije u 12.00 časova u Palati Republike u Banjaluci.
Nakon sastanka predviđena su saopštenja za javnost.