BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik uputio je telegram saučešća belgijskom kralju Filipu povodom terorističkog napada na aerodromu i metrou u Briselu.
"Sve nas je duboko potresla vijest o ovom terorističkom napadu, koji najžešće osuđujemo i izražavamo punu podršku u borbi protiv najveće pošasti savremenog svijeta i očuvanja civilizacijskih vrijednosti. Molim Vas da porodicama nastradalih prenesete izraze iskrenog saučešća zbog bola koji ih je zadesio", navedeno je u telegramu saučešća predsjednika Republike Srpske.
(NN/RTRS)