BANJALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Aleksandar DŽombić i zamjenik ambasadora SAD u BiH DŽonatan Mur ocijenili su dosadašnju saradnju kao veoma dobru.
Sagovornici su danas, prilikom oproštajne posjete Mura, ukazali na potrebu unapređenja saradnje između privrednih subjekata iz Srpske i SAD-a.
DŽombić i Mur razmijenili su i mišljenja o aktuelnoj situaciji u Republici Srpskoj i BiH, kao i o predstojećim lokalnim izborima, saopšteno je iz Biroa Vlade RS za odnose sa javnošću. /kraj/jp/foto