BANJALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Aleksandar DŽombić predsjedavaće danas u Banjaluci Devetom sjednicom Savjeta za privatizaciju.
Sjednica Savjeta za privatizaciju Republike Srpske biće održana u Administrativnom centru Vlade Republike Srpske sa početkom u 8.30 časova, navodi se u saopštenju iz Biroa Vlade za odnose sa javnošću.
Nakon sjednice predviđene su izjave za novinare.