BANJALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Aleksandar DŽombić razgovaraće danas u Zagrebu sa ministrom pomorstva, prometa i infrastrukture u Vladi Hrvatske Sinišom Hajdašem Dončićem.
Početak sastanka zakazan je za 14.00 časova u zgradi Ministarstva
pomorstva, prometa i infrastrukture Hrvatske, Prisavlje 14 - najavljeno je iz Biroa Vlade RS za odnose sa javnošću.
Srna nezvanično saznaje da će na sastanku u Zagrebu biti riječi o izgradnji mosta na rijeci Savi kod Gradiške.
Predsjednik Vlade Srpske Aleksandar DŽombić i prvi potpredsjednik
Vlade Hrvatske Radimir Čačić dogovorili su 13. jula u Banjaluci da
pokrenu zajedničke projekte izgradnje hidroelektrane „Dubrovnik
dva“ i mosta na rijeci Savi kod Gradiške.