BANJALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Aleksandar DŽombić predsjedavaće danas prvom sjednicom novoformiranog Savjeta za bezbjednost saobraćaja Republike Srpske.
Sjednica Savjeta za bezbjednost saobraćaja Srpske biće održana u Administrativnom centru Vlade, a njen početak planiran je za 12.30 časova, dok su izjave za novinare predviđene u 14.00 časova.
Džombić će predsjedavati i 73. sjednicom Vlade Republike Srpske čiji je početak zakazan za 9.00 časova, nakon koje je u 12.00 časova zakazana konferencija za novinare, saopšteno je iz Biroa Vlade Srpske za odnose sa javnošću.