BANJALUKA – Funkcioneri Ujedinjene Srpske počeli su da uplaćuju lična sredstva u Fond solidarnosti, kao znak podrške Republici Srpskoj u borbi protiv virusa korona.
Kako su naveli iz ove stranke, do sada je uplaćeno 11.550 KM, a nastaviće sa uplaćivanjem i u narednom periodu.