BiH

Mićić pozvao na glasanje na izborima za institucije Republike Srbije

Mićić pozvao na glasanje na izborima za institucije Republike Srbije
Foto: N.N. | Mićić pozvao na glasanje na izborima za institucije Republike Srbije
N.N.

BIJELJINA - Gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić pozvao je sve punoljetne građane Republike Srbije, koji imaju boravište na teritorija Grada Bijeljina, da u nedelju, 21. juna 2020. godine, izađu na parlamentarne izbore i glasaju na biračkom mjestu koje će biti organizovano u Centru za kulturu "Semberija".

"Drina nije barijera između istog naroda, a po Dejtonskom mirovnom sporazumu i Sporazumu o specijalnim i paralelnim vezama i odnosima između Srbije i Srpske, imamo pravo da srbijanskim državljanima obezbijedimo glasanje u odsustvu. Osim toga, Bijeljina je zahvaljujući Srbiji dobila, odnosno obnovila, tri sportske hale, a  za vrijeme vanrednog stanja prouzrokovanog virusom korona dobili smo i značajnu pomoć u vidu medicinske opreme", podsjetio je Mićić.

Najčitanije