BiH

Milorad Dodik: Brinimo o zaštiti životne sredine

Srna

BANJALUKA - Premijer RS Milorad Dodik je povodom 22. aprila, Dana planete Zemlje pozvao građane da rade na očuvanju životne sredine odnosno čistije i ljepše Srpske.

`Sačuvajmo naše rijeke, šume, livade. Uredimo prostor u kome živimo i radimo, uredimo naše dvorište, ulicu, naselje. Neka nam Dan planete Zemlje bude svaki dan u godini`, poručio je Dodik u otvorenom pismu.

Dodik navodi da Vlada RS svoje aktivnosti usmjerava ka razvoju, ekonomiji i prosperitetu.

`Istovremeno vodimo brigu o zaštiti životne sredine, jer smo svjesni činjenice da budućim pokoljenjima moramo ostaviti čisto i zdravo prirodno okruženje`, naveo je Dodik.

Najčitanije