BiH

Milovanović: Još jedan dokaz probosanske politike SDS-a

Milovanović: Još jedan dokaz probosanske politike SDS-a
Milovanović: Još jedan dokaz probosanske politike SDS-a
Srna

BIJELJINA - Gradski odbor SNSD-a Bijeljina smatra da je neprihvatljivo prisustvo predstavnika lokalne vlasti na mjestu gdje nema zastave Republike Srpske, a ima BiH, kao što je to juče bilo na otvaranju Atik džamije u Bijeljini.

"Smatramo da je to još jedan od dokaza da se kompletna opozicija predvođena SDS-om bavi afirmacijom probosanske politike što je za nas, iz ugla SNSD-a i interesa Republike Srpske u ovom konkretnom smislu neprihvatljivo", rekao je predsjednik bijeljinskog Gradskog odbora SNSD-a Miroslav Milovanović.

On je istakao da Gradski odbor SNSD-a u Bijeljini nije protiv otvaranja vjerskih objekata u Bijeljini niti u Republici Srpskoj.

Milovanović je naveo da je sporno da predstavnicima lokalne vlasti, na čelu sa gradonačelnikom Mićom Mićićem, koji je i aktuelni potpredsjednik SDS-a, nije zasmetala činjenica što se tu vijorila zastava BiH, a nije bilo zastave Republike Srpske.

Najčitanije