BiH

Nastaviti uspješnu saradnju sa Mađarskom

Nastaviti uspješnu saradnju sa Mađarskom
Nastaviti uspješnu saradnju sa Mađarskom
Agencije

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik i mađarski ambasador u BiH Jozef Pandur izrazili su nadu da će uspješna saradnja Srpske i Mađarske biti nastavljena i u narednom periodu.

Dodik i Pandur razgovarali su danas u Banjaluci o aktuelnim političkim i ekonomskim pitanjima u Republici Srpskoj i BiH, saopšteno je iz kabineta predsjednika Srpske.

Predsjednik Republike Srpske poželio je Panduru, kojem je ovo bila oproštajna posjeta, uspjeh na ličnom i profesionalnom planu.

Najčitanije