BiH

Nebojša Radmanović pozitivan na kovid-19

Nebojša Radmanović pozitivan na kovid-19
Foto: Arhiva | Nebojša Radmanović pozitivan na kovid-19
Srna

BANJALUKA - Zamjenik predsjedavajućeg Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH Nebojša Radmanović potvrdio je Srni da je pozitivan na virus korona.

"Dobio sam pozitivan nalaz na virus korona. Trenutno sam na kućnom liječenju i dobro se osjećam", rekao je Radmanović.

On je poručio građanima da se čuvaju i poštuju preporučene epidemiološke mjere s ciljem suzbijanja širenja zaraze

Najčitanije