BiH

O pomoći za izgradnju kanalizacije u Bijeljini

Srna

BANJALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Aleksandar Džombić i ambasador Holandije u BiH Sveder van Vorst tot Vorst razgovarali su danas o Sporazumu o bespovratnoj pomoći holandske vlade iz programa „ORIO“ za razvojnu fazu projekta „Projektovanje i izgradnja kanalizacione mreže i postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda u Bijeljini“.

Premijer Džombić i ambasador Vorst tot Vorst razgovarali su i o stanju u privredi i ekonomiji RS i BiH i konstatovalu da postoji dobra saradnja između Srpske i Holandije i da tu saradnju treba nastaviti i u narednom periodu, saopšteno je iz Vladinog biroa za odnose s javnošću.

Džombić i holandski ambasador razgovarali su i o drugim aktuelnim pitanjima u Republici Srpskoj i BiH.

Najčitanije