BANJALUKA - U Banjaluci je počela sjednica Izvršnog komiteta SNSD-a.
Sjednici, u prostorijama Sekretarijata Glavnog odbora SNSD-a, prisustvuju predsjednik SNSD-a Milorad Dodik, potpredsjednici stranke Željka Cvijanović, Radovan Višković i Nikola Špirić, generalni sekretar Luka Petrović, te članovi Izvršnog komiteta SNSD-a.
Konferencija za novinare planirana je za 15.30 časova.