BANJALUKA - U Banjaluci je danas počela sjednica Predsjedništva SNSD-a, kojom predsjedava lider ove stranke Milorad Dodik.
Sjednica se održava u vijećnici Banskog dvora, a prisustvuju joj i drugi članovi Predsjedništva SNSD-a među kojima su Željka Cvijanović, Radovan Višković i Nebojša Radmanović.
Sjednici prisustvuju i Zora Vidović, Luka Petrović, Denis Šulić, Slavko Mitrović, Nada Tešanović, Staša Košarac, Dragan Bogdanić, Sanja Vulić, Igor Žunić, Dragan Lukač, Boris Pašalić, Snježana Novaković Bursać, Vlado Đajić i drugi.
Poslije sjednice planirana je konferencija za novinare.