BiH

Počelo okupljanje na skupu "Sloboda"

Počelo okupljanje na skupu "Sloboda"
Foto: Dejan Šajinović | Počelo okupljanje na skupu "Sloboda"
N.M.

BANJALUKA - U Banjaluci je počelo okupljanje na velikom skupu "Sloboda", na koji je svoje članstvo pozvala Boračka organizacija RS.

U gradu su trenutno velike gužve u saobraćaju, a ljudi pristižu autobusima iz raznih dijelova Republike Srpske.

Skup "Sloboda" održava se na Trgu Krajine, a koji je organizov s ciljem da, kako je navedeno, odbiju nametanje odluka međunarodne zajednice i otimanje imovine RS.

Predstavnici vladajućih partija u RS pružaju podršku ovom mitingu i pozivaju svoje članstvo da im se pridruži, dok je za opoziciju prikriveni organizator skupa SNSD, te smatraju da se radi o političkom skupu podrške predsjedniku ove stranke Miloradu Dodiku.

Najčitanije