BiH

Počeo sastanak Dodika sa Orbanom u Budimpešti

Počeo sastanak Dodika sa Orbanom u Budimpešti
Foto: Srna | Počeo sastanak Dodika sa Orbanom u Budimpešti

BUDIMPEŠTA - U Budimpešti je počeo sastanak predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom.

Sastanku prisustvuju i ministar za naučnotehnološki razvoj i visoko obrazovanje Republike Srpske Željko Budimir i ambasador BiH u Mađarskoj Biljana Gutić Bjelica, prenosi Srna.

Dodik doputovao je juče u dvodnevnu zvaničnu posjetu Mađarskoj na poziv mađarskog predsjednika Tamaša Šujoka i premijera Viktora Orbana.

Najčitanije