BANjALUKA - U Banjaluci je danas počeo sastanak predsjednika Narodne skupštine Republike Srpske /RS/ Igora Radojičića i predsjednice Skupštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović.
Prema protokolu posjete Banjaluci, nakon sastanka predviđeno je da se Đukić-Dejanovićeva u 12.00 časova obrati na svečanoj sjednici parlamenta Srpske.
Radojičić je ranije rekao da saradnja Republike Srpske i Srbije dobra u svim oblastima i da je parlamentarna saradnja postala tradicija.