BiH

Počeo sastanak Viškovića i Brnabićeve

Počeo sastanak Viškovića i Brnabićeve
Foto: Vlada RS | Počeo sastanak Viškovića i Brnabićeve
Srna

BANJALUKA - U Banjaluci je počeo sastanak predsjednika Vlade Republike Srpske Radovana Viškovića i premijera Srbije Ane Brnabić.

Osim premijera, u delegaciji Srbije su i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin, ambasador Srbije u BiH Aleksandar Đorđević, generalni konzul u Banjaluci, te generalni sekretar Ministarstva finansija Srbije.

Uz premijera Viškovića, sa delegacijom Srbije razgovaraju i ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač i ministar finansija Zora Vidović.

Sastanak se održava u Administrativnom centru Vlade Republike Srpske, a po njegovom okončanju predviđeno je saopštenje.

Najčitanije