BEOGRAD - U Beogradu je počeo sastanak predsjednika Srbije Aleksandra Vučića sa srpskim članom Predsjedništva BiH Miloradom Dodikom, predsjednikom Republike Srpske Željkom Cvijanović i predsjednikom Vlade Srpske Radovanom Viškovićem.
Sastanak se održava u Predsjedništvu Srbije, a počeo je u 9.00 časova.
Nakon sastanka planirane su izjave za medije.
Dodik, Cvijanovićeva i Višković sastaće se u 18.30 časova u ruskoj Ambasadi u Beogradu sa ministrom inostranih poslova Ruske Federacije Sergejom Lavrovim.
Nakon sastanka, delegacija iz Republike Srpske prisustvovaće svečanoj večeri koju će u čast posjete ruskog šefa diplomatije Beogradu upriličiti ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić.