BANJALUKA - U Banjaluci je danas počeo sastanak predsjednika SNSD-a Milorada Dodika sa liderima DNS-a Markom Pavićem i Socijalističke partije /SP/ Petrom Đokićem.
Sastanku, koji je nešto poslije 12.00 časova počeo u Palati Republike, prisustvuju međunarodni sekretar SNSD-a Željka Cvijanović i potpredsjednik te stranke Igor Radojičić, potpredsjednik DNS-a Nedjeljko Čubrilović, generalni sekretar DNS-a Dragutin Rodić, te predsjednik Izvršnog odbora SP Slobodan Protić.
Prije početka sastanka nije bilo izjava za novinare.
Nakon sastanka predviđene su izjave za novinare.