BiH

Počeo sastanak vladajuće koalicije u Banjaluci

Počeo sastanak vladajuće koalicije u Banjaluci
Foto: Screenshot/Twitter/ujedinjenaSR | Počeo sastanak vladajuće koalicije u Banjaluci
Srna

BANJALUKA - U Banjaluci je počeo sastanak koalicionih partnera vladajuće koalicije u Republici Srpskoj.

Sastanku prisustvuju stranačke delegacije na čijem čelu su domaćin predsjednik Ujedinjene Srpske Nenad Stevandić, lideri SNSD-a Milorad Dodik, NDP-a Dragan Čavić, Socijalističke partije Petar Đokić, Narodne partije Srpske Darko Banjac, a iz Demosa zamjenik predsjednika Spomenka Stevanović.

Sastanak se održava u prostorijama Ujedinjene Srpske u Banjaluci, a po njegovom završetku planirane su izjave za novinare. 

Najčitanije