SARAJEVO - Ministar odbrane BiH Sifet Podžić upućen je, na prijedlog infektologa, u samoizolaciju, a nakon povratka iz Brisela.
U saopštenju Ministarstva odbrane BiH navodi se da Podžić nema simptome virusa korona.
"Ministar odbrane BiH Sifet Podžić je zbog zdravstvenih tegoba uzrokovanih umorom i iscrpljenošću na povratku sa službenog puta posjetio ljekara i, poslije primljene terapije, otpušten je na kućno liječenje", navodi se u saopštenju Ministarstva.