BiH

Podžić u samoizolaciji nakon povratka iz Brisela

Podžić u samoizolaciji nakon povratka iz Brisela
Foto: MO BiH | Podžić u samoizolaciji nakon povratka iz Brisela
N.N.

SARAJEVO - Ministar odbrane BiH Sifet Podžić upućen je, na prijedlog infektologa, u samoizolaciju, a nakon povratka iz Brisela.

U saopštenju Ministarstva odbrane BiH navodi se da Podžić nema simptome virusa korona.

"Ministar odbrane BiH Sifet Podžić je  zbog zdravstvenih tegoba uzrokovanih umorom i iscrpljenošću na povratku sa službenog puta posjetio ljekara i, poslije primljene terapije, otpušten je na kućno liječenje", navodi se u saopštenju Ministarstva.

Najčitanije