BIJELJINA Po nalogu Okružnog tužilaštva, inspektori Kriminalističke policije CJB Bijeljina izuzeli su određenu dokumentaciju u Radnoj jedinici "Telekoma Srpske" u Bijeljini.
Dragomir Perić, portparol bijeljinskog CJB, potvrdio je da je u toku analiza izuzete dokumentacije, te naveo da trenutno ne može saopštiti više pojedinosti.
Ni u Okružnom tužilaštvu Bijeljina nisu željeli saopštiti više detalja o izuzimanju dokumentacije u `Telekomu`.Komentar u vezi sa izuzimanjem dokumentacije nismo uspjeli dobiti od Đure Stanojevića, direktora Radne jedinice `Telekoma Srpske` u Bijeljini.
Z.K.