SARAJEVO, BANJALUKA - Cijene polovnih vozila u BiH neće pasti uprkos tome što su ukinute carine na nova vozila i neznatno smanjene za polovna, tvrde prodavci s auto-pijaca u BiH.
Velika nadanja potencijalnih kupaca da će cijene polovnjaka od početka godine biti niže pokazala su se nerealna, jer prema ponuđenim cijenama na auto-pijacama u Sarajevu i Banjaluci gotovo da nema razlike u odnosu na prošlu godinu.
Bosa Petković, penzioner iz Teslića, koja svake nedjelje dolazi na banjalučku auto-pijacu da prodaje automobile koje njen sin dovozi iz Austrije, kaže da je prodaja skoro stala.
"Ljudi su se nadali da će pasti cijene, ali od toga na kraju nema ništa", kaže Petkovićeva, dodajući da i sa sadašnjim cijenama malo može zaraditi od prodaje vozila, te da ona taj posao nikada ne bi radila da joj penzija nije 127 KM.
Ona smatra da je slabija prodaja automobila posljedica opšte neimaštine, jer se ljudi sad više bore da imaju za hranu.
Prodavci polovnih vozila generalno smatraju da ukidanje carina na nove automobile i eventualno obaranje njihovih cijena neće uticati na smanjenje tražnje za polovnjake.
"Ko nema para svejedno mu je hoće li nov automobil sada biti 29.000 ili 27.000 KM", kazao nam je juče jedan trgovac na auto-pijaci u sarajevskom naselju Stup.
On i njegove kolege kažu da bi prodaja polovnjaka u BiH mogla biti ugrožena samo zbog svjetske ekonomske krize.
"Ljudi će i dalje kupovati polovne automobile", kazao je jedan od preprodavača na auto-pijaci u Sarajevu, ne želeći reći ime zbog Poreske inspekcije, dodajući da je u nedjelju prodao šest golfova uvezenih iz Njemačke.
On ocjenjuje da će prodaja pasti, ali ne zbog bescarinskog uvoza novih auta nego zbog krize.
"Već se pomalo osjeća kriza. Ljudi se boje, banke ne daju kredite. Cijene polovnih auta su ostale iste u Njemačkoj, tako da ni ovdje ne očekujem da će pasti", kaže taj preprodavač automobila.
Jedan od prodavača je rekao da mu je svejedno što je od 1. januara na snazi bescarinski uvoz novih auta iz EU i da to neće uticati na njegov posao.
"Inače radim uvoz, ali sada prodajem auto kupljen u BiH. Čisto sumnjam da će cijena auta biti niža. Građani nemaju ni za polovno, a ne za novo, ma koliko bilo jeftinije", kazao je on.
Cijene polovnih automobila su slične u Banjaluci i Sarajevu. U zavisnosti od stanja, najtraženiji golfovi koštaju od 14.000 KM do 17.000 KM za godišta od 2001. do 2003. godine.
Audi A6, proizveden 1999. godine, košta oko 16.000 KM, seat ibizu, 2001. godište, moguće je naći za oko 11.000 KM, a škoda fabija proizvedena 2004. godine košta od 12.000 do 69.000 KM.