BiH

Popović: Imaćemo svog kandidata za gradonačelnika Banjaluke

Popović: Imaćemo svog kandidata za gradonačelnika Banjaluke
Popović: Imaćemo svog kandidata za gradonačelnika Banjaluke
D.Šajinović Foto: J.Đ

BANJALUKA - Imaćemo svog kandidata za gradonačelnika Banjaluke, a u većini ostalih opština u RS na izbore izlaze samostalno, rekao je Vitomir Popović, predsjednik Izvorne SDS nakon sjednice Glavnog odbora partije u Banjaluci.

On je pojasnio da su njihovi birači glasači i vlasti i opozicije, dodajući da su oba bloka u krizi što su pokazali miting i kontramiting u Banjaluci. Rekao je da su obje strane pravile spiskove i tjerale ljude zaposlene u javnim preduzećima i opštinama da dođu na miting.

"Da oni nisu došli, oba skupa bi propala", rekao je on.

Najčitanije