BANJALUKA U Banjaluci je počela sjednica Predsjedništva SNSD-a na kojoj će, između ostalog, biti zauzet zajednički stav o zahtjevu za reviziju presude Međunarodnog suda pravde po tužbi protiv Srbije koji će dalje biti upućen odborima.
Sjednici prisustvuju predsjednik SNSD-a Milorad Dodik, potpredsjednici Nebojša Radmanović, Željka Cvijanović, Nikola Špirić, Radovan Višković, te Marko Vidaković, kao i generalni sekreta Luka Petrović.
Nakon sjednice koja se održava u Vijećnici banjalučkog Banskog dvora predviđene su izjave za novinare.