PRIJEDOR - Zbog čišćenja dva bunara građani Prijedora će, počev od danas, tri dana biti bez vode, saopšteno je iz "Vodovoda".
`Ovog vikenda predstoji veoma obiman posao čišćenja bunara B4 i B5 od taloga i naslaga kamenca, a radi se o bunarima koji gotovo 70 odsto područja opštine snabdijevaju pitkom vodom`, rekao je Vlado Reljić, tehnički direktor prijedorskog `Vodovoda`.
On je dodao da će od petka ujutro, pa sve do nedjelje u ponoć, biti u potpunosti obustavljena isporuka vode u Prijedoru, te naglasio da će u to vrijeme građanima biti na raspolaganju cisterne na nekoliko punktova u gradu.