BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik oglasio se prvi put po izlasku iz bolnice nakon teške operacije koju je imao.
"Raduje me današnja posjeta Njegovog visokopreosveštenstva arhiepiskopa i mitropolita banjalučkog gospodina Jefrema u mom porodičnom domu uoči predstojećih praznika i najradosnijeg hrišćanskog praznika Božića. Srpski narod posvećen je pravoslavnoj vjeri i obilježavanju svih važnih praznika, okupljen oko Srpske pravoslavne crkve, oko naših zajedničkih ideja, a to su sloboda naroda i Republike Srpske" napisao je Dodik na svom nalogu na Twitteru.
Радује ме данашња посјета Његовог високопреосвештенства архиепископа и митрополита бањалучког господина Јефрема у мом породичном дому уочи предстојећих празника и најрадоснијег хришћанског празника Божића. Српски народ посвећен је православној вјери и обиљежавању свих важних… pic.twitter.com/x9FF0YAOYx
— Милорад Додик (@MiloradDodik) January 4, 2025