BiH

Prva fotografija Dodika po izlasku iz bolnice (FOTO)

Prva fotografija Dodika po izlasku iz bolnice (FOTO)
Foto: Dražan Pozderović | Prva fotografija Dodika po izlasku iz bolnice (FOTO)

​BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik oglasio se prvi put po izlasku iz bolnice nakon teške operacije koju je imao.

"Raduje me današnja posjeta Njegovog visokopreosveštenstva arhiepiskopa i mitropolita banjalučkog gospodina Jefrema u mom porodičnom domu uoči predstojećih praznika i najradosnijeg hrišćanskog praznika Božića. Srpski narod posvećen je pravoslavnoj vjeri i obilježavanju svih važnih praznika, okupljen oko Srpske pravoslavne crkve, oko naših zajedničkih ideja, a to su sloboda naroda i Republike Srpske" napisao je Dodik na svom nalogu na Twitteru.

Najčitanije