BiH

Radmanović: Visoki predstavnik nije imao pravo da kazni bilo koga u BiH

Radmanović: Visoki predstavnik nije imao pravo da kazni bilo koga u BiH
Radmanović: Visoki predstavnik nije imao pravo da kazni bilo koga u BiH
Srna

BANjALUKA - Predsjednik Izvršnog odbora SNSD-a Nebojša Radmanovića smatra da visoki predstavnik u BiH nije trebalo, niti je imao pravo da kazni bilo koga u BiH.

"Kazne visokih predstavnika samo su donosile probleme svima u BiH i konačno se aktuelni visoki predstavnik u BiH sjetio da skine dio tih kazni na šta ga podsjećamo otkako je došao u BiH", rekao je Radmanović Srni.

On kaže da je lično u nekoliko razgovora koje je imao sa Inckom javno govorio da je to nepotrebno i da se mora završiti.

Najčitanije