BiH

Radmanović sa Nikolićem na izložbi u Njujorku

Radmanović sa Nikolićem na izložbi u Njujorku
Radmanović sa Nikolićem na izložbi u Njujorku
Srna

SARAJEVO - Član Predsjedništva BiH iz Republike Srpske Nebojša Radmanović prisustvovao je izložbi "Rimski imperatori na tlu Srbije", koju je u Njujorku otvorio predsjednik Srbije Tomislav Nikolić.

 U prisustvu visokih zvanica, gostiju i publike, Radmanović i Nikolić zajedno su razgledali izložbenu postavku i razmijenila utiske o ovom važnom kulturnom projektu kojim se Srbija predstavila svijetu, saopšteno je danas iz kabineta člana Predsjedništva BiH iz Republike Srpske.  

Izložba je postavljena u organizaciji direktora arheološkog parka "Viminacijum" i stalnog predstavnika Srbije pri UN u NJujorku. 

Nikolić je na otvaranju istakao da je 18 rimskih imperatora rođeno na tlu današnje Srbije. 

Radmanović u Njujorku predvodi delegaciju BiH na 69. zasjedanju Generalne skupštine UN.      

Najčitanije