MOSTAR - Radnici Aluminija blokirali su magistralnu cestu M-17 južno od Mostara, uslijed čega su se stvorile kilometarske kolone na toj prometnici.
Na blokadu puta radnici su se odlučili nakon što su u ponedjeljak propali pregovori Vlade FBiH i švajcarskog "Glencora" o preuzimanju mostarskog Aluminija.
Radnici traže da im se obrate hrvatski predstavnici iz županijske i federalne vlasti. Ako do toga ne dođe, najavili su kako će se protest preseliti u sam grad Mostar.