BANJALUKA - Predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Igor Radojičić uručio je sinoć u Potkozarju članske karte za 115 novih članova ove stranke, čime je broj članova banjalučkog odbora najmnogoljudnije partije u Srpskoj uveliko premašio cijelih 17.000!
Pred nekoliko stotina stranačkih aktivista i simatizera, Radojičić je poručio da SNSD u Banjaluci napreduje prema još jednoj pobjedi i da se ne smije dozvoliti da 12. oktobra na vlast dođu oni koji imaju nikakvu ideju šta da rade sa Srpskom, osim što ih ujedinjuje želja da sruše Milorada Dodika i SNSD.
''Ovo je partija u koju svi dolaze, a niko ne odlazi. Za razliku od drugih partija, SNSD je jedina stranka na političkoj sceni Srpskoj koju njeni članovi, bez obzira na sve, nikada ne napuštaju. Naprosto, ne postoji alternativa SNSD-u jer na drugoj strani imate šaroliku političku grupaciju koja, kako reče jedan moj stranački kolega, podsjeća na sajam polovnih automobila koji se narodu žele predstaviti kao novi, iako su zapravo davno isluženi'', poručio je Radojičić praćen burnim odobravanjem aktivista.
Kako prenosi veb portal www.snsdbl.com, stranačkom skupu u Potkozarju prisustvovali su i ostali kandidati SNSD-a za banjalučku izbornu jedinicu, među i Dragoljub Davidović,bivši gradonačenik Banjaluke i kandidat za Narodnu skupštinu, koji je podsjetio da je najveći grad Srpske doživio ogromnu trasformaciju pod vlašću SNSD-a.
On je podsjetio da je gradska vast na čelu sa SNSD-om posebnu pažnju posvetila razvoju prigradskih u ruralnih dijelova Banjaluke, poput Potkozarja, zbog čega su ova naselja danas neuporedivo privlačnija za život.
''Neka se oni koji danas tvrde da donese promjene, ali i sami birači, samo podsjete šta smo zatekli kad smo preuzeli vast u Banjaluci. To će biti sasvim dovoljno da se zaključi ko donosi boljitak a ko priča prazne priče'', naveo je Davidović.