BiH

Radojičić: Voditi kampanju u demokratskom duhu

Radojičić: Voditi kampanju u demokratskom duhu
Radojičić: Voditi kampanju u demokratskom duhu
Srna

BANJALUKA - Nosilac liste SNSD-a za Narodnu skupštinu Republike Srpske u Izbornoj jedinici tri Igor Radojičić pozvao je sve članove i simpatizere ove stranke, ali i ostalih, da predizbornu kampanju vode u demokratskom duhu.

Radojičić je rekao da su potrebni fer i demokratski izbori, na kojima treba da pobijedi onaj ko je bolji, a ne nasilje, prijetnje i strah.

"Svi treba da se ogradimo od bilo koga ko pravi incidente u kampanji, a pogotovo fizičke napade na građane, aktiviste ili simpatizere stranaka i da kampanju dovedemo do dana izbora kao praznika demokratije, a ne nečega što bilo kome treba da predstavlja strah i prijetnju", rekao je Radojičić novinarima u Banjaluci.

On je dodao da je SNSD od samog početka na svakom predizbornom skupu pozivao i da i dalje poziva na provođenje normalne, fer i demokratske kampanje. 

Najčitanije