Fahrudin Radončić vlasnik "Dnevnog Avaza" potvrdio je "Nezavisnim" da je dobio Lagumdžijino pismo.
"Smatram da je šteta da zloupotrebljava i politikantski troši dobru ideju o zakonu za oduzmanje nezakonito stečene imovine, koji mora biti preuzet od zemalja EU. A ne da to bude boljševička agencija mimo sudova i tužilaštava. Inače, teško da isti papir može potpisati i političar koji je u korupciji uhvaćen više puta i mediji koji su ga u tome uhvatili i razotkrili. Uz to, Lagumdžija u cijeloj priči najmanje problema ima sa mnom ili Kopanjom. Jer, on je već u startu odbijen od prozvanih političkih pojedinaca ili njihovih stranaka. A, oni donose zakone, a ne novinari i novine", kaže Radončić.