TREBINJE - Gradski odbor Socijalističke partije (SP) Trebinje osudio je paljenje vozila narodnog poslanika Nebojše Vukanovića i pozvao na mir, međusobno uvažavanje, toleranciju i poštovanje.
Iz trebinjskog SP-a apelovali su da ne dozvoli stvaranje atmosfere koja može doprinijeti dubljoj i trajnijoj destabilizaciji društva.
Iz Policijske uprave Trebinje rečeno je Srni da je požar prijavljen policiji pola časa poslije ponoći i da se radi na rasvjetljavanju ovog slučaja.